TrendLucid report

TrendLucid report vám přináší aktuální informace o trhu a konkurenci. Dozvíte se, které kategorie zboží se aktuálně prodávají a kde je lidé nejčastěji nakupují. Zjistíte, jaké produkty patří momentálně k nejoblíbenějším, které z nich vám v sortimentu chybí a za kolik prodává konkurence. 

V manuálu najdete popis jednotlivých listů v reportu včetně podrobnějších informací k původu dat a jejich čtení. Každá sekce je také doplněna o praktické ukázky použití dat v kontextu e-shopu a jeho zaměstnanců (pohledy na data z pozice produktového manažera nebo ředitele e-shopu). Manuál je obohacený o videotutoriály, které vám krok za krokem pomohu dostat z reportu maximum.

 


Kde najdu odpovědi na tyto otázky?


Kompatibilita reportu

Report je plně kompatibilní s výrobcem podporovanými verzemi Microsoft Office, tedy od verze 2007 výše. Nejlepší uživatelský zážitek garantujeme v aktuální verzi Office 2016. V případě, že narazíte na problémy s kompatibilitou u podporovaných verzí, napište Lence Řičánkové, která problém bezodkladně vyřeší. V případě, že používáte Microsoft Office 2003 a starší, doporučujeme instalaci volně dostupného kancelářského balíku LibreOffice

Report je kompatibilní s nejnovějšími verzemi balíků LibreOffice a OpenOffice. Nezaručujeme kompatibilitu se staršími verzemi volně dostupných kancelářských balíků. V případě OpenOffice můžete narazit na problémy s délkou otevírání reportu. Jedná se o známý problém tabulkové aplikace a doporučujeme vám přechod na udržovanější a pokročilejší balík LibreOffice.