Všechny produkty

V rámci karty všechny produkty najdete seznam všech produktů, které ve vámi navolených kategoriích nabízíte. Výrobky jsou seřazeny podle kategorií a pořadí nabízených TOP produktů. To znamená, že získáte dokonalý přehled o tom, jaké vámi nabízené produkty vedou momentálně v prodeji, a které tak žádané teď nejsou. U každého produktu najdete, kolik prodejců je v rámci produktové karty Heureky nabízí a na jaké příčce se mezi těmito prodejci pohybuje váš e-shop. Dále získáte informace, kolik z vámi sledovaných konkurentů tento produkt nabízí a jakou mezi nimi máte pozici vy. Uvidíte tak, jakou sílu mají ostatní konkurenti při příslušných výrobcích v porovnání s vámi. V reportech máte také možnost zobrazit si vaše Product ID a EAN kód, podle kterého si můžete kontrolovat napárovanost produktů na Heureku.

V další části karty naleznete cenové přehledy u jednotlivých výrobků v kategorii s cenou, za kterou výrobek nabízíte vy a cenu, kterou nabízejí vámi zvolení konkurenti. Díky barevnému zvýraznění je velmi jednoduché porovnat, jak si na tom stojí váš produkt a zda je potřeba zdražit nebo produkt zlevnit. Bližší informace o cenových přehledech naleznete zde.

Pohledy na data Produktový manažer
  • Získá přehled o všech nabízených produktech a jejich umístění v TOP produktech, přehled o cenách za jakou produkt nabízí konkurence.
  • Nalezne umístění v celkovém seznamu prodejců a umístění mezi konkurenty.
Comments