Základní nastavení

Základní nastavení reportu umožňuje skrze jednoduché tlačítko vybrat kategorie a nastavit si sledované konkurenty. V rámci balíčku můžete měnit sledované kategorie a konkurenty podle toho, jaké aktuálně potřebujete mít na mušce.

1. Přechod do úpravy reportu. V administraci vidíte řádky jednotlivých e-shopů/reportů, které jsou pro vás nastaveny. Pomocí ikonky tužky přejděte do nabídky Úprava e-shopu. V ní najdete výpis kategorií a konkurentů, které pro váš e-shop aktuálně máme k dispozici.

2. Výběr kategorií. Začněte výběrem kategorií zboží, které chcete sledovat. Jak budete jednotlivé kategorie přidávat nebo ubírat, budou se přepočítávat i vaši potenciální konkurenti. Je dobré nejprve vybrat všechny kategorie a až poté přejít k výběru konkurentů.


3. Výběr konkurentů. Z nabízených konkurentů vyberte ty e-shopy, které si přejete sledovat. Za každým z konkurentů najdete tři čísla: ta vyjadřují 1) počet společných TOP produktů, který prodáváte v zaškrtnutých kategoriích, 2) celkový počet TOP produktů, které konkurent prodává v zaškrtnutých kategoriích a 3) počet recenzí konkurenta na Heuréce. Díky těmto údajům si můžete rychle udělat představu o velikosti a významu konkurenta, pokud o něm slyšíte poprvé.

4. Uložení nastavení. Klikněte na Uložit.